Güncel

Büyük Birlik Partisi’nin 30. Yılı dolayısıyla Yalova İli BBP temsilcileri Uygulama Oteli’nde bir gece düzenledi. Düzenlenen programa; Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar,..

Büyük Birlik Partisi’nin 30. Yılı dolayısıyla Yalova İli BBP temsilcileri Uygulama Oteli’nde bir gece düzenledi. Düzenlenen programa; Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Bahattin Erbay ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı. BBP Yalova İl Munip Namal, katılım sağlayanlarla tek tek ilgilendi.  

Partisinin 30. Yılında konuşan Başkan Namal, “Köklü davamızın 30. yıldönümünü kutluyoruz. Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar’ın yanımızda olması, her anlamda bizlerle birlikte yol alması gücümüze güç katıyor. Allah onlardan razı olsun. 5 öğrencimizin her ay erzak ve giderlerini karşılıyoruz. 13 aileye de her ay erzak ve gücümüz yettiğince kiralarına, elektriğine, suyuna yardımcı oluyoruz. Bu tür konularda istediğimiz tek şey dua. Bu güzel günde bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL