Eğitim

Yalova Belediyesi ile Yalova Özel Final Akademi Okulları arasında iyi niyet protokolü imzalandı. Belediye çalışanlarına özel imzalanan protokolle; 2023-2024 eğitim öğretim dönemi için yaptırılacak yeni kayıtlarda yüzde 35 oranında indirim..

Yalova Belediyesi ile Yalova Özel Final Akademi Okulları arasında iyi niyet protokolü imzalandı. Belediye çalışanlarına özel imzalanan protokolle; 2023-2024 eğitim öğretim dönemi için yaptırılacak yeni kayıtlarda yüzde 35 oranında indirim uygulanacak. 

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Yalova Final Akademi Okulları Genel Müdürü Yasin Taşel ile makamda bir araya geldi. Karşılıklı atılan imzalarla, 18 Ocak 2024 tarihine kadar geçerli olacak iyi niyet protokolü de yürürlüğe geçti. 

İmzalanan bu protokolle; belediye çalışanlarına özel 2023-2024 eğitim öğretim dönemi için yaptırılacak yeni kayıtlarda Milli Eğitim Müdürlüğüne ilan edilen eğitim öğretim ücreti üzerinden yüzde 35 oranında eğitim indirimi yapılacak. Mevcut kayıtlı olan velilere ise, kayıt yenilemelerde, 2023 2024 dönemi güncel eğitim ücretleri üzerinden yüzde 35 oranında indirim sağlanacak. 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL