Video Galeri

Yalova İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri tarafından Uyuşturucu Madde Satışı Yaptıran ve Yapan Şahısların tespiti ile yakalanmasına yönelik çalışmalar devam ediyor.  Ekipler tarafından uyuşturucu madde..

Yalova İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri tarafından Uyuşturucu Madde Satışı Yaptıran ve Yapan Şahısların tespiti ile yakalanmasına yönelik çalışmalar devam ediyor. 

Ekipler tarafından uyuşturucu madde satışı yaptığı ve yaptırdığı tespit edilen 34 Plaka Sayılı Araç içerisinde bulunan Ş.A. isimli şüpheli Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak Suçu ile ilgili yakalanarak etkisiz hale getirildi. 

Ş.A.’nın Narkotik Maddeler Arama Köpeği Zeytin eşliğinde gerçekleştirilen araç aramasında; 

980 Gram Skunk Maddesi 

52 Gram Kokain Maddesi ele geçirildi. 

Yalova’da Sokak düzeyinde Uyuşturucu Madde Satışı yaptığı ve ikametgahlarında yüklü miktarda uyuşturucu maddeler olabileceği değerlendirilen G.C. isimli şüpheli ekipler tarafından yakalanarak etkisiz hale getirildi. 

Narkotik Maddeler Arama Köpeği Gölge eşliğinde yapılan ikametgâh aramalarında; 

2060 Gram Sentetik Kannabinoid (Bonzai) Maddesi 

14 Gram Skunk Maddesi 

5 Gram Metamfetamin Maddesi ele geçirildi. 

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nün yaptığı açıklamada; 

“Toplumun huzur ve güvenliği, çocuk ve gençlerin korunmasına yönelik başta uyuşturucu madde suçları olmak üzere suç ve suçlulara yönelik mücadelemiz kararlılıkla sürdürülmekte ve 7/24 aralıksız olarak sürdürülecektir.” İfadelerine yer verildi. 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

İlgili Videolar

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL