Eğitim

Pamukkale’de düzenlenen “2.Uluslararası Gastronomi Festivali ve Yemek Yarışması”nda Yalova Üniversitesi’ni başarıyla temsil ederek 13 madalya kazanan Yalova Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı öğrencileri, sevinçlerini Rektör Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı ile paylaştılar. ..

Pamukkale’de düzenlenen “2.Uluslararası Gastronomi Festivali ve Yemek Yarışması”nda Yalova Üniversitesi’ni başarıyla temsil ederek 13 madalya kazanan Yalova Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı öğrencileri, sevinçlerini Rektör Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı ile paylaştılar. 

Pamukkale Üniversitesi Turizm Fakültesi ve Denizli Genç Aşçılar Derneği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen yarışmada dünyanın çeşitli ülkelerinden adaylarla bireysel ve ekip olarak yarışan Yalova Üniversitesi öğrencileri, başarılı bir performansa imza atarak toplam 13 madalya kazandılar. 

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı öğrencileri ve onlara destek olan akademisyenleri başarılarından dolayı tebrik ederek hediyelerini takdim etti. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL