Eğitim

Yalova Üniversitesi ile Kanada’da bulunan Toronto Metropolitan Üniversitesi arasında Erasmus Plus Programı kapsamında ikili anlaşma imzalandı. İmzalanan ikili anlaşma ile Elektrik Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği ve Enerji Sistemleri Mühendisliği bölümü..

Yalova Üniversitesi ile Kanada’da bulunan Toronto Metropolitan Üniversitesi arasında Erasmus Plus Programı kapsamında ikili anlaşma imzalandı. İmzalanan ikili anlaşma ile Elektrik Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği ve Enerji Sistemleri Mühendisliği bölümü Yalova Üniversitesi öğrencileri söz konusu üniversitede eğitim görme; personel ise ders verme imkanına sahip olacak.  

Yalova Üniversitesi Rektörlüğünde imzalanan protokol törenine Toronto Metropolitan Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ziad Saghir, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hamit Er ve Prof. Dr. Senay Yürür Karslıoğlu, Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Naci Genç, Yalova Meslek Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi. Gülenay Alevay Kılıç ve Dış İlişkiler Koordinatörü Öğr. Gör. Oğuzhan Köse katıldılar. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL