Yaşam

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Dere Mahallesi Mehmet Durmam Caddesi üzerindeki yenilenen Abdulkadir Efendi parkında çocuklarla bir araya geldi.  Çocukların mutluluğuna ortak olan Başkan Vekili Tutuk, aynı park içinde..

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Dere Mahallesi Mehmet Durmam Caddesi üzerindeki yenilenen Abdulkadir Efendi parkında çocuklarla bir araya geldi. 

Çocukların mutluluğuna ortak olan Başkan Vekili Tutuk, aynı park içinde bulunan ve revize edilen mini halı sahada ise çocuklarla penaltı atışı gerçekleştirdi. Çocukların mutluluğu için Yalova Belediyesi olarak şehrimize yeni parklar, spor alanları kazandırdıklarını ve birçok parkın da revize edildiğini belirten Başkan Vekili Tutuk şunları söyledi; 

“Şuan içinde bulunduğumuz Abdulkadir Efendi Parkı atıl bir durumdaydı. Buraya yeni oyun grupları ile daha modern bir duruma getirdik. Zemini kauçuk ile kaplayarak çocuklarımızın güvenliğini düşündük. Bununla birlikte parkımız içinde bulunan mini halı sahamızı yeniledik. Şimdi parkımızı ziyaret ettik ve çocuklarla birlikte bir araya geldik. Onların; ‘park güzel olmuş başkan amca’ demeleri bize yeter.” 

PARKLAR YENİLENDİ 

Şehir genelinde birçok parkın yenilendiğini, yeni park ve spor alanları kazandırdıklarını belirten Başkan Vekili Tutuk; “Güngör, Yonca ve Ihlamur Sokaklarda bulunan parklarımızı yeniledik. Tutku Sokağa yeni mini halı saha kazandırırdık. Adını belirtmiş olduğum parkların içinde bulunan mini halı sahalarımızın zeminlerini değiştirdik.  

Ayrıca Akdeniz Caddesi üzerinde bulunan belediyemize ait olan bölgeye bir futbol halı sahası ve birde basketbol sahası kazandırdık. Şehrimize; çocuklarımız, gençlerimiz ve ailelerimizin vakit geçirebileceği yeni parklar, spor alanları kazandırmaya devam edeceğiz. Bunun yanında ise mevcut park ve spor alanlarımızda da revize çalışmalarımız sürecek” dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL