Yaşam

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Devlet Hastanesi’nde tedavileri devam eden vatandaşları ziyaret etti. Başkan Vekili Tutuk’a eşi Gökşen Şahin Tutuk’da eşlik etti.  Yeni Devlet Hastanesi’nde serviste yatan hastaları tek..

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Devlet Hastanesi’nde tedavileri devam eden vatandaşları ziyaret etti. Başkan Vekili Tutuk’a eşi Gökşen Şahin Tutuk’da eşlik etti. 

Yeni Devlet Hastanesi’nde serviste yatan hastaları tek tek ziyaret eden Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve eşi Gökşen Şahin Tutuk, başta hastalar olmak üzere hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerini ilettiler. 

Yalovalı hemşerilerimizle bir araya gelmeye özen gösterdiklerini belirten Başkan Vekili Tutuk; “Hemşerilerimizle gönül köprüsü kuruyoruz. Gerek ev ziyaretleri, gerekse esnaf ziyaretleri ile bunu gerçekleştiriyoruz. Bugünkü ziyaretimizi ise Yeni Devlet Hastanesi’nde tedavileri devam eden hemşerilerimize ayırdık. Serviste müsait olan odalara girerek hasta olan hemşerilerimize ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerimizi ilettik” dedi. 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL