Spor

Çınarcık Belediyespor, yaptığı transferler ve yeni teknik direktör Yalçın Önem ile birlikte 2022-2023 sezonuna sıkı bir şekilde hazırlanıyor.  Çınarcık Belediyesporun Yalova Süper Amatör Lig 2022-2023 sezonu fikstürü belli oldu. Yeni..

Çınarcık Belediyespor, yaptığı transferler ve yeni teknik direktör Yalçın Önem ile birlikte 2022-2023 sezonuna sıkı bir şekilde hazırlanıyor. 

Çınarcık Belediyesporun Yalova Süper Amatör Lig 2022-2023 sezonu fikstürü belli oldu. Yeni sezonun 30 Ekim de başlaması ile Çınarcık Belediyesporun 2022-2023 hedefi şampiyonluk. 

Çınarcık Belediyespor, Yalova Süper Amatör Ligi 2022-2023 yeni sezon hazırlarını günde çift antrenman ile sürdürüyor. Çınarcık Belediyespor tesislerinde futbolcular, teknik ekip ve yönetim birlik beraberlik içinde bu sene o sene inancıyla yeni sezona hazırlanıyorlar.  

30 Ekimde başlayacak olan yeni sezonda hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Çınarcık Belediyespor, yeni sezon ilk maçını deplasmanda Taşköprüspor ile oynayacak. 

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’de, Çınarcık Belediyespor takımına yeni sezonda başarılar dileyerek, “Bu sene o sene Çınarcık’ın yıllarca özlemini duyduğu şampiyonluk sizlerle gelsin” dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL