Yalova

Yoğun çalışma programı arasında düzenli olarak esnafları ziyaret eden Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Kirazlı Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek sanayi esnafı ile buluştu. Esnafları iş yerlerinde ziyaret eden Başkan Vekili..

Yoğun çalışma programı arasında düzenli olarak esnafları ziyaret eden Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Kirazlı Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek sanayi esnafı ile buluştu. Esnafları iş yerlerinde ziyaret eden Başkan Vekili Tutuk, sohbet ettiği sanayi esnaflarının talep ve önerilerini not aldı. Şehirde yürütülen alt ve üstyapı çalışmaları hakkında da esnafa bilgiler verdi.  

“Şehrimizin daha iyi noktalara gelmesi için canla başla mücadele veriyoruz” diyen Başkan Vekili Tutuk, “Fikirleri ve önerileri ile bizlere her zaman destek veren esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı sık sık ziyaret ediyoruz. Her zaman dayanışma içerisindeyiz. Benim bütün çabam bu şehri olabildiğince zenginleştirmek, bu şehirde yaşayan insanların daha mutlu yaşamasını sağlamak ve esnafın lokmasını büyütmek. Çalışma arkadaşlarımızla bütün çabamız budur” şeklinde konuştu. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL