Video Galeri

Yalova’da, panik atak geçirdiği gerekçesiyle hastaneye giden T. Ç. , kendisine serum takmayan doktor ile hemşire ve güvenlik görevlisini, kızı S. Ç. ile birlikte darp etti. Bu anlar, güvenlik kameralarına..

Yalova’da, panik atak geçirdiği gerekçesiyle hastaneye giden T. Ç. , kendisine serum takmayan doktor ile hemşire ve güvenlik görevlisini, kızı S. Ç. ile birlikte darp etti. Bu anlar, güvenlik kameralarına anbean yansıdı. 

Rahatsızlanan T. Ç. , Yalova Devlet Hastanesine acilden giriş yaptı. Kendisiyle ilgilenen doktora şikayetlerini anlatan T. Ç. , serum takılmasını istedi. 

Doktor panik atak geçirdiğini söylediği hastasına, serum takılmasına gerek olmadığını, EKG çekilmesi gerektiğini belirtti. Çiftçi, serum takılmasında ısrar edince doktor da “Sağlıkçı olan benim, sakin olun” diyerek müşahede bölümüne yönlendirdi. 

SALDIRI ANLARI KAMERADA 

Bu sırada annesinin rahatsızlığını duyan S.Ç. , hastaneye geldi. Bir anda öfkeyle hastane koridorunda koşarak, hastaya müdahale eden başka doktora yumruk attı. Uzm. Dr. Esengül Doğan’ı darbeden anne-kız, kendilerini engellemeye çalışan hemşire Abdurrahman Ekin ile güvenlik görevlisi Esra Uslu’ya da saldırdı. Bu anlar ise hastanenin güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedildi. 

SAVCIDAN TUTUKLAMA İSTEMİ 

‘Beyaz kod’ verilen hastanede polisler, T. Ç. ile S. Ç.’yi güçlükle durdurdu. İfadeleri alınmak üzere emniyete götürülen anne ile kızı, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı hakimlikçe adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Karara itiraz eden savcı, ikinci kez tutuklama talep etti. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL