Yalova

Çiftlikköy ilçe Emniyet müdürlüğü suç önleme ve soruşturma büro amirliği ekipleri tarafından meydana gelen faili meçhul hırsızlık olaylarına karşı suça karışan şüpheliler hakkında yakalama çalışmaları sürdürülüyor.   Çiftlikköy ilçe genelinde..

Çiftlikköy ilçe Emniyet müdürlüğü suç önleme ve soruşturma büro amirliği ekipleri tarafından meydana gelen faili meçhul hırsızlık olaylarına karşı suça karışan şüpheliler hakkında yakalama çalışmaları sürdürülüyor.  

Çiftlikköy ilçe genelinde çeşitli mahallelerde 5 adet bisikletin aynı anda, bisiklet kilitlerini kırarak çalındığını ekipler tespit etti. Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri tarafından Çiftlikköy ilçesinde şüpheli şahısların kaçış güzergahı üzerinde çok sayıda güvenlik kamera görüntü inceleme ve araştırılması üzerine 5 faili meçhul bisiklet hırsızlığı olayı aydınlatıldı. 

 Meydana gelen 5 olayın da şüphelilerinin T.B., M.D. isimli şahıslar olduğu tespit edildi. Şahısların çaldıkları bisikletleri bir panelvan minibüse yükleyerek Bursa ili istikametine götürdükleri görüldü.  

 Ekiplerin çalışmaları doğrultusunda 2 şüphelide yakalandı. Şahısların bulunduğu panelvan tipi araç içerisinde bulunan farklı markalarda 9 bisiklete ve şahsıların kilit kırmaya yarayan alet takımına el konuldu. 

 Yakalanan şahısların Yalova dışında Kocaeli/Gölcük ve Bursa/Orhangazi ilçelerinde de benzer şekilde hırsızlık olaylarını gerçekleştirdikleri Emniyet güçleri tarafından tespit edildi.  

Şüpheli şahıslar Yalova Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilmek üzere gözaltına alındı. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL